Wybierz usługę

Wrocman - Przeprowadzki we Wrocławiu

Kontakt

Przeprowadzki Wrocław

Witamy w naszej firmie

Firma WROCMAN wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów zainteresowanych profesjonalną organizacją usług w zakresie przeprowadzek oraz transportu osobowego. Nasza oferta dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm (biura, instytucje ,sklepy, magazyny itp.). Oraz innych podmiotów nie dysponujących własnymi środkami transportu drogowego.

Na rynku działamy od kwietnia 2003 roku. Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy pojazdami osobowymi oraz dostawczymi o nośności do 3,5tony. W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych przez nas usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, jak i wykonawca wysokiej jakości usług.

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki, a starannie wyszkoleni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie i rzetelnie wykonają każde, nawet nietypowe, zlecenie. Pracowników naszej firmy charakteryzuje nie tylko profesjonalizm i duża wiedza w zakresie sposobu zabezpieczania i transportu mienia ale również duża kultura osobista.

Firma znana jest z rzetelności, dokładności i punktualności. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszego klienta. Gwarantujemy staranne wykonanie zlecenia i przede wszystkim Państwa satysfakcję z dokonania właściwego wyboru firmy .

Mamy nadzieję, że oferty, które proponujemy, wzbudzą Państwa ciekawość i zainteresowanie, czego efektem będzie nawiązanie współpracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Ceny naszych usług nie odbiegają od cen rynkowych tej branży i każdorazowo są do negocjacji.

Oferujemy usługi transportowe na terenie Wrocławia, okolic, całej pPolski oraz Europy.